Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Temetés, 1975
35

Szabó, Joseph 1925-2010

Temetés, 1975

Olaj, farostlemez, 64 x 76,5 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó