27. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Templomépítés, 1882
194

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Templomépítés, 1882

Olaj, vászon, 88x151 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó 1882
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:-Best of Mű-Terem. Virág Judit Galéria,Budapest, 2007. április 14–28. 22. oldal

49

Délidőben, 1858

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft