48. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Templomépítés, 1882
32

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Templomépítés, 1882

Olaj, vászon, 88x151 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó 1882
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: •Best of Mű-Terem. Virág Judit Galéria, Budapest, 2008. •Vonzások és választások. 18. – 19. századi magyar festészet ma gángyűjteményekben. Nemzeti Múzeum-Kogart, Budapest, 2013. március 23. – júli

142

Alkonyati halászat

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft