4. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Templomépítés, 1882
153

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Templomépítés, 1882

Olaj, vászon, 87x151 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó 1882
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft