42. Aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Templomkert, 1904-1906 között
118

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Templomkert, 1904-1906 között

Olaj, vászon, 67x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy L. Hátoldalon autográf felirat: Gulácsy Lajos
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

Proveniencia: •korábban zilahi magántulajdonban