64. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Tengeralattjáró, 1999
173

Csernus Tibor (1927-2007)

Tengeralattjáró, 1999

Olaj, vászon, 46x65 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1999
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

45

Csernus Tibor (1927-2007)

Asztali csendélet, 1984

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
112

Csernus Tibor (1927-2007)

Kocsi I.

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft