50. Jubileumi Aukció
Vaszary János tengerpart strandkép
80

Tengerpart, 1930 körül

Olaj, vászon, 51x69,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

190

Cirkusz

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft