54. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Tengerparti sétalovaglás
90

Basilides Barna (1903-1967)

Tengerparti sétalovaglás

Olaj, vászon, 91x75 cm
Jelezve jobbra lent: Basilides Barna.
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 10 000 000 Ft