59. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Tengerparti sétány
19

Járitz Józsa (1893-1986)

Tengerparti sétány

Olaj, vászon, 75,5x80,5 cm
Jelezve balra fent: Járitz
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

24

Járitz Józsa (1893-1986)

Tavasz

Kikiáltási ár: 160 000 Ft