2. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) Tengerparti találkozás
63

Neogrády Antal (1861-1942)

Tengerparti találkozás

Olaj, vászon, 75x100 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft