39. aukció
Pekáry István (1905-1981) Tengerparti város, 1960-as évek
160

Pekáry István (1905-1981)

Tengerparti város, 1960-as évek

Olaj, vászon, 78.5×98.3 cm
Jelezve balra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 4 500 000 Ft

Kiállítva:•A szezon legszebb képei. Kieselbach Galéria,2010. december 10. – 2011. március 1.katalógus: 60.