28. aukció
Csók István (1865-1961) Tengerparton, 1900
141

Csók István (1865-1961)

Tengerparton, 1900

Olaj, vászon, 55,5x68,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I. 1900
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: -A magyar festészet rejtőzködő csodái I. – Válogatás magyar magángyűjteményekből. Mű-terem Galéria Budapest,2004. október 16. – november 13. 144. oldalReprodukálva:-Révész Emese: Csók István.

39

Csók István (1865-1961)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
147

Csók István (1865-1961)

Tavasz a télben

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft