56. aukció (2017 október)
Perlmutter Izsák (1866-1932) Tengerparton, 1902
199

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Tengerparton, 1902

Olaj, vászon, 48,5x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter 1902
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva: Permutter Izsák. Ernst-Múzeum, Budapest, 1921. október, katalógus: 33. (Tengerparton címmel) Kiállítva és reprodukálva: Ernst-Múzeum Aukciói LIV. Dr Majovszky Pál és Breuer Gusztáv hagyatékai,valamint más mag

102

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Enteriőr tükörrel

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft