68. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tengerszem
121

Tengerszem

Olaj, vászon, 78 x 107 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 11 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 22 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva:
– BÁV 43. Képaukció, 129. tétel (1977) (Tengerszem címmel)

7

Téli napsütés

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
144

Duna

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
183

Híd télen

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft