66. aukció (2021. június)
Mednyánszky László (1852-1919) Tengerszem a Tátrában
12

Tengerszem a Tátrában

Olaj, vászon, 99,5 x 64 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 25 000 000 Ft

14

Trén

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
26

Pihenő katonák

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
27

A budatini vár

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
29

Nyári Tátra

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
84

Csavargó

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
85

Ülő férfi

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
144

Vonuló Trén

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft