58. aukció
Anna Margit (1913-1991) Tépett szárnyú angyal, 1960-as évek
51

Anna Margit (1913-1991)

Tépett szárnyú angyal, 1960-as évek

Olaj, vászon, 40,5x30,5 cm
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 3 400 000 Ft

– korábban Bodri Ferenc gyűjteményében

Kiállítva és reprodukálva:
– Száz éve született Anna Margit (1913-1991). Magyar Zsidó Múzeum, Budapest, 2013. október 8. – november 7.katalógus: szám nélkül (reprodukálva a borítón)