11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Gellér B. István (1946-2017) Térbeli geometrikus síkok, 1988
30

Gellér B. István (1946-2017)

Térbeli geometrikus síkok, 1988

Akril, vászon, 96 x 96 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér 1988 "Térbeli geometrikus síkok"
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft