9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Wahorn András (1953-) The Dancer of the King, 1997
13

Wahorn András (1953-)

The Dancer of the King, 1997

Olaj, alumínium, vászon, 28 x 35,5 cm
Jelezve jobbra lent: WA'97
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

  • az azonos című András Wahorn lemez borítóján, 1998