9. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Tisztaszobában, 1907-1910 körül
75

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Tisztaszobában, 1907-1910 körül

Olaj, vászon, 115x85 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft