66. aukció (2021. június)
Gulácsy Lajos (1882-1932) Titokzatos táj (Székelyhíd), 1906
156

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Titokzatos táj (Székelyhíd), 1906

Olaj, karton, 46 x 38 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy Lajos Székelyhíd. 1906.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:

¦ Gulácsy Lajos és Liebl Ervin festőművészek hagyatéki kiállítás.

Nemzeti Szalon, Budapest, 1936. október 1-12., katalógus 106. (Székelyföldi tájkép címmel)