67. Aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Tivoli (Prokrisz halála), 1838
137

Markó Károly, Id. 1793-1860

Tivoli (Prokrisz halála), 1838

Olaj, vászon, 40,5 x 28,5 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó 1838
Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Aukcionálva:
¦ BÁV 44. aukció, 1977. december, 202.tétel (Táj mitológiai jelenettel címen)

¦ egykor Berényi Artúrné (Budapest) tulajdonában

¦ BÁV 44. aukció, 1977. december, 202.tétel (Táj mitológiai jelenettel címen), reprodukálva a 41. oldalon