72. Tavaszi aukció
Vaszary János szecesszió kárpitterv
146

Tőkés récék (Kárpitterv az Iparművészeti Múzeum részére), 1900 körül

Akvarell, papír, 43 x 30 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J. és Vaszary János hagyatéka
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

11

Nő cigarettával

Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft