62. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Tóparti táj, 1930-as évek
142

Márffy Ödön (1878-1959)

Tóparti táj, 1930-as évek

Olaj, vászon, 65x81 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám ¦ Oeuvre-catalogue number: 5.9.8.14

¦ In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks Kft., Budapest-Párizs, 2006.