9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Lossonczy Tamás (1904-2009) Törtetnek a tülekedők és tolakodók, 1973
3

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Törtetnek a tülekedők és tolakodók, 1973

Olaj, vászon, 40 x 50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás 1973
Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1973
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

Életműjegyzék-szám: MK 186

– Lossonczy Tamás életmű-kiállítása. Kuny Domokos Múzeum, Budapest, 2007. június 8. – szeptember 2.

134

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Pacsirta, 1972

Kikiáltási ár: 300 000 Ft