6. aukció
Aba-Novák Vilmos Olaszország, Római Iskola
154

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Trattoria, 1929

Olaj, tempera, vászon, 59x69 cm
Jelezve jobbra lent: Aba-Novák
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft

Kiállítva: Aba-Novák emlékkiállítás. Magyar Nemzeti Galéria, 1962. katalógusszám nélkül

Reprodukálva: Átrium, 1998. február-március

140

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Ebédelők, 1931

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft