42. Aukció
Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919) Traui tájkép naplemente idején, 1899
40

Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919)

Traui tájkép naplemente idején, 1899

Olaj, vászon, 34,5x66,5 cm
Kikiáltási ár: 80 000 000 Ft
Becsérték: 130 000 000 - 240 000 000 Ft

Hátoldalon felirat: Geist Gáspárnak – Kosztka Irén 1922. IV/17. Proveniencia: – Kosztka Irén tulajdonában 1922 – Geist Gáspár gyűjteményében 1922-1972-ig – letétben a Szépművészeti Múzeum Új Magyar Képtárában 1951-től bizonytala