72. Tavaszi aukció
Tihanyi Lajos tájkép modernizmus
97

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Hegyes táj [Szepesi táj, Szomolnok], 1911

Olaj, vászon, 61 x 66 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi L. 911
Hátoldalon autográf feliratok
Kikiáltási ár: 40 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 80 000 000 Ft