56. aukció (2017 október)
Tihanyi Lajos Trencséni vár, Nyolcak
62

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Trencséni vár, 1912

Olaj, vászon, 75,5x80,5 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi Lajos Trencsén 1912
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 35 000 000 - 50 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva: A Nyolcak harmadik tárlata. Nemzeti Szalon, Budapest, 1912. november-december (katalógus: 80.)