Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Túl zsúfolt tér, 1987 - eladó
41

Szabó, Joseph 1925-2010

Túl zsúfolt tér, 1987 - eladó

Olaj, falemez, 154 x 153 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó