70. Őszi Aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Tulipános csendélet naranccsal és citrommal, 1933
31

Ziffer Sándor (1880-1962)

Tulipános csendélet naranccsal és citrommal, 1933

Olaj, vászon, 74,5 x 60,5 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor 1933
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

173

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai kert, 1933

Kikiáltási ár: 11 000 000 Ft