52. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Tulipános csendélet naranccsal és citrommal, 1933
175

Ziffer Sándor (1880-1962)

Tulipános csendélet naranccsal és citrommal, 1933

Olaj, vászon, 74,5x60,5 cm
Jelezve balra fent: Ziffer Sándor 1933
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft