Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Orosz Gellért (1919-2002) Tündöklő, 1957-1979
56

Orosz Gellért (1919-2002)

Tündöklő, 1957-1979

Olaj, vászon, 90x75 cm
Jelezve vakrámán: Orosz Gellért Tündöklő 1957-79