71. Aukció
Anna Margit (1913-1991) Tütüs, 1980
121

Anna Margit (1913-1991)

Tütüs, 1980

Olaj, vászon, 50,5 x 40 cm
Jelezve jobbra lent: Anna M 1980
Hátoldalon autográf felirat: Tütüs, Epilógus
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 3 400 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
¦ Anna Margit kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1983, kat.: 60.