66. aukció (2021 kortárs)
Ádám Zoltán (1959-) Tűzraktér- Műterem, 1997
28

Ádám Zoltán (1959)

Tűzraktér- Műterem, 1997

Akril, műterempor, vászon, 95,5 x 140,5 cm
Jelezve hátoldalon: Ádám Zoltán 1997 "Tüzi"
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 750 000 - 1 000 000 Ft