24. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Udvarlás, 1860 körül
191

Lotz Károly (1833-1904)

Udvarlás, 1860 körül

Olaj, vászon, 103x78 cm
Jelezve jobbra lent: F Lotz K.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

121

Lotz Károly (1833-1904)

Álom (Fekvő akt)

Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
184

Lotz Károly (1833-1904)

Merengés

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
197

Lotz Károly (1833-1904)

Vízhordók

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft