19. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Udvarlók, 1880-as évek
161

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Udvarlók, 1880-as évek

Olaj, vászon, 106x80 cm
Jelezve jobbra lent: Karlovszky Paris
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft