Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Új telepesek, 1974 - eladó
13

Szabó, Joseph 1925-2010

Új telepesek, 1974 - eladó

Olaj, vászon, 24,5 x 35,3 cm