2. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Új város, 1928
7

Frank Frigyes (1890-1976)

Új város, 1928

Olaj, vászon, 68x55 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes 1928
Kikiáltási ár: 320 000 Ft

4

Frank Frigyes (1890-1976)

Tavasz a kertben, 1909

Kikiáltási ár: 180 000 Ft