1. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Ülő nő, 1907
16

Kernstok Károly (1873-1940)

Ülő nő, 1907

Olaj, vászon, 110x110 cm
Jelezve balra fent: Kernstok Károly 907
Kikiáltási ár: 650 000 Ft