50. Jubileumi Aukció
Ámos Imre (1907-1944) Ülő nő, 1944
59

Ámos Imre (1907-1944)

Ülő nő, 1944

Tus, akvarell, ceruza, papír, 35x27,5 cm
Jelezve jobbra lent: Á. 1944.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA: