55. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Ülő női akt, 1920 körül
101

Szobotka Imre (1890-1961)

Ülő női akt, 1920 körül

Olaj, vászon, 101x80 cm
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:‣ Szobotka Imre festőművész, Varga Oszkár szobrászművész gyűjteményes kiállítása.Belvedere Galéria, Budapest, 1921. november-december, katalógus: 2. (Ülő akt címmel)

140

Szobotka Imre (1890-1961)

Zebegényi részlet

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
180

Szobotka Imre (1890-1961)

Majorudvar, 1955-1956

Kikiáltási ár: 480 000 Ft