66. aukció (2021 kortárs)
Arman Fernandez 1928-2005 Underlined, 1996
43

Arman Fernandez 1928-2005

Underlined, 1996

Ecset, szék, zománcfesték, fa, vászon, 152 x 122 x 16 cm
Jelezve jobbra oldalt: Arman
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 18 000 000 Ft