63. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Út az alkonyban, Nagybánya, 1911
160

Ziffer Sándor (1880-1962)

Út az alkonyban, Nagybánya, 1911

Olaj, vászon, 67x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1911
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 28 000 000 - 36 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva ¦ Presumably exhibited:

¦ VI. Csoportos Kiállítás a Művészházban. Budapest, 1912. február, katalógus: 81.

¦ Nagybányai Jubiláris Képkiállítás. Nagybánya, 1912. augusztus 1-31., katalógus: 152.