49. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Út és házak, 1929
37

Schönberger Armand (1885-1974)

Út és házak, 1929

Olaj, papírlemez, 99x70 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A. 1929
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft
Becsérték: 25 000 000 - 30 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: •Schönberger Armand gyűjteményes kiállítása, Tamás Galéria, Budapest, 1930. KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: •Best of Mű-Terem. Virág Judit Galéria, Budapest, 2007. október -november, 176. oldal REPRODUKÁLVA: &bu

29

Kávéházban

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
162

Város

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft