54. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Utca, 1920
190

Szobotka Imre (1890-1961)

Utca, 1920

Olaj, vászon, 100x73 cm
Kikiáltási ár: 25 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 70 000 000 Ft

KIÁLLíTVA:‣ Szobotka Imre (1890-1961) emlékkiállítása.Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1971. augusztus-szeptember, katalógus: 16.

134

Szobotka Imre (1890-1961)

Zazar-part

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft