31. aukció
Nemes Lampérth József (1891-1924) Utca a Gellért-hegy oldalában, 1916
76

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Utca a Gellért-hegy oldalában, 1916

Olaj, vászon, 65,5x90,5 cm
Jelezve balra lent: Nemes Lampérth J. 1916