70. Őszi Aukció
Pólya Tibor (1886-1937) Utcai forgatag Szolnokon
27

Pólya Tibor (1886-1937)

Utcai forgatag Szolnokon

Olaj, vászon, 60 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya T.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

Aukcionálva:
¦ BÁV 56. Képaukció, 1981. december, 220. tétel (Falusi udvar télen címmel)

123

Pólya Tibor (1886-1937)

Csendélet

Kikiáltási ár: 550 000 Ft