Időzített online grafikai aukció
Mednyánszky László grafika
44

Utcakép templommal, 1914

Akvarell, ceruza, papír, 25 x 36 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky 1914
Hátoldalon: Wolfner hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 250 000 - 350 000 Ft

36

Férfiportré

Kikiáltási ár: 160 000 Ft