57. aukció
Paál László tájképfestészet finomrealizmus
50

Paál László (1846-1879)

Úton

Olaj, fa, 71x110,5 cm
Jelezve jobbra lent: L. Paál
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 18 000 000 Ft