10. aukció
Illés Árpád (1908-1980) Úton (Tájkép), 1978
134

Illés Árpád (1908-1980)

Úton (Tájkép), 1978

Tojástempera, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Illés Á. 978.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft